HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
 Ekipi - Luftetari [LUF]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Christos AthanasopoulosChristos Athanasopoulos  Greece, Hellenic Republic10. Shkurt 1982 (42)----------
 Festim MIRAKAFestim MIRAKA  Republika e Shqiperise31. Dhjetor 1987 (36)----------
 Shkelzen RUCIShkelzen RUCI  Republika e Shqiperise- (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Aurel DemoAurel Demo  Republika e Shqiperise20. Tetor 1996 (27)------------
 Jackson Silverio FerreiraJackson Silverio Ferreira  Brazil, Federative Republic of12. Prill 1991 (33)------------
 Mikel HoxhaMikel Hoxha  Republika e Shqiperise24. Maj 1997 (27)------------
 Marco Aurelio Ribeiro BarbieriMarco Aurelio Ribeiro Barbieri  Brazil, Federative Republic of27. Mars 1983 (41)------------
 Bruno ToledoBruno Toledo  Uruguay, Eastern Republic of25. Gusht 1994 (29)------------
 Ivan JAKOVLEVICIvan JAKOVLEVIC  - (-)------------
 Emiljano SHEHUEmiljano SHEHU  - (-)------------
 Marius TOPIMarius TOPI  - (-)------------
 Oltion RAPAOltion RAPA  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (34)------------
 Orjand BEQIRIOrjand BEQIRI  Republika e Shqiperise21. Shkurt 1985 (39)------------
 Donald RAPODonald RAPO  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Kristo MingaKristo Minga  Republika e Shqiperise15. Prill 1984 (40)------------
 Brixhild BRAHIMAJBrixhild BRAHIMAJ  - (-)------------
 Satonho DANYSatonho DANY  - (-)------------
 Julian LLUKAJulian LLUKA  Republika e Shqiperise14. Shkurt 1991 (33)------------
 Albano ALEKSIAlbano ALEKSI  - (-)------------
 Ussama MUTUMANEUssama MUTUMANE  - (-)------------
 Vangjel ZGUROVangjel ZGURO  - (-)------------
 Eduard RROCAEduard RROCA  Republika e Shqiperise28. Korrik 1993 (30)------------
 Behar RAMADANIBehar RAMADANI  Republika e Shqiperise06. Prill 1990 (34)------------
 Lejdi LICAJLejdi LICAJ  Republika e Shqiperise19. Janar 1987 (37)------------
 Silvio ZOGAJSilvio ZOGAJ  Republika e Shqiperise25. Korrik 1997 (26)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Fabricio NunezFabricio Nunez  Uruguay, Eastern Republic of04. Nentor 1985 (38)------------
 Baptiste FayeBaptiste Faye  Senegal, Republic of18. Gusht 1987 (36)------------
 Vasil SHKURTAJVasil SHKURTAJ  Republika e Shqiperise27. Shkurt 1992 (32)------------
 Eri LAMCJAEri LAMCJA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------