HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Nentor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Ilir KASTRATI

Personal data

Picture of Ilir KASTRATI
Name: Ilir KASTRATI
Jersey Number: 6
Player Position: Mesfushor

Games history


Games Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Saturday, 24/09/2016 Laci vs Kukësi 0 1 0 - - - - - - - -
Saturday, 01/10/2016 Luftetari vs Laci 1 0 0 - - - - - - - -
Monday, 17/10/2016 Vllaznia vs Laci 1 0 0 - - - - - - - -
Saturday, 22/10/2016 Laci vs Flamurtari 1 0 1 - - - - - - - -
Sunday, 20/11/2016 Tirana vs Laci 0 1 0 - - - - - - - -
Saturday, 26/11/2016 Laci vs Skenderbeu 0 1 0 - - - - - - - -
Saturday, 10/12/2016 Partizani vs Laci 1 0 0 - - - - - - - -
Wednesday, 14/12/2016 Laci vs Vllaznia 0 1 0 - - - - - - - -
Sunday, 18/12/2016 Flamurtari vs Laci 1 0 1 - - 1 - - - - -
Thursday, 22/12/2016 Laci vs Teuta 0 1 0 - - 1 - - - - -
Games total 5 5 2 - - 2 - - - - -


Personal statistics


Competition Team Played Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20 Laci - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2018-19 Laci - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2017-18 Laci - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2016-17 Laci 5 1 4 1 - - 2 - - - - -
Kategoria 1 2014-15 Sopoti - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2013-14 Bylis 1 1 - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2013-14 Tirana 1 - 1 - - - - - - - - -
Career Total 7 2 5 1 - - 2 - - - - -

Playing career


Competition Season Team Function / Position
Kategoria Superiore 2019-20 2019-20 Laci Mesfushor
Kategoria Superiore 2018-19 2018-19 Laci Mesfushor
Kategoria Superiore 2017-18 2017-18 Laci Mesfushor
Kategoria Superiore 2016-17 2016-17 Laci Mesfushor
Kategoria 1 2014-15 2014-15 Sopoti Mesfushor
Kategoria Superiore 2013-14 2013-14 Bylis Mesfushor
Kategoria Superiore 2013-14 2013-14 Tirana Mesfushor