HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 14 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Uendi Vecaj

Personal data

Picture of Uendi Vecaj
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Uendi Vecaj
Birthday (Age):18. Shkurt 1997 (27)
Jersey Number:16
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Thursday, 08/09/2016VllazniavsKukësi010--------
Sunday, 18/09/2016VllazniavsFlamurtari100--------
Saturday, 24/09/2016KorabivsVllaznia100--------
Saturday, 01/10/2016SkenderbeuvsVllaznia100--------
Wednesday, 12/10/2016LuftetarivsVllaznia010--------
Monday, 17/10/2016VllazniavsLaci010--------
Wednesday, 30/11/2016VllazniavsKorabi010--------
Saturday, 10/12/2016VllazniavsLuftetari010--------
Wednesday, 14/12/2016LacivsVllaznia101--------
Friday, 27/01/2017VllazniavsKukësi010--------
Saturday, 11/02/2017VllazniavsFlamurtari101--------
Saturday, 25/02/2017VllazniavsSkenderbeu010--------
Saturday, 04/03/2017LuftetarivsVllaznia010--1-----
Games total582--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17Vllaznia8261--1-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Vllaznia1-1---------
Kategoria Superiore 2015-16Vllaznia4313--1-----
Career Total13584--2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16VllazniaMesfushor