HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 21 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11

Player Information - Oltion RAPA

Personal data

Picture of Oltion RAPA
Nationality: Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name: Oltion RAPA
Birthday (Age): 30. Shtator 1989 (33)
Player Position: Mbrojtes

Personal statistics


Competition Team Played Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20 Luftetari - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2018-19 Luftetari - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2017-18 Luftetari 2 2 - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2016-17 Luftetari 11 11 - 1 - - 3 - - - - -
Kategoria 1 2014-15 Butrinti - - - - - - - - - - - -
Kategoria 1 2013-14 Butrinti - - - - - - - - - - - -
Kategoria 1 2010-11 Luftetari 1 1 - - - - 1 - - - - -
Kategoria 1 2010-11 Terbuni - - - - - - - - - - - -
Kategoria 1 2009-10 Memaliaj 11 11 - - - - 1 - - - - -
Career Total 25 25 - 1 - - 5 - - - - -

Playing career


Competition Season Team Function / Position
Kategoria Superiore 2019-20 2019-20 Luftetari Mbrojtes
Kategoria Superiore 2018-19 2018-19 Luftetari Mbrojtes
Kategoria Superiore 2017-18 2017-18 Luftetari Mbrojtes
Kategoria Superiore 2016-17 2016-17 Luftetari Mbrojtes
Kategoria 1 2014-15 2014-15 Butrinti Mbrojtes
Kategoria 1 2013-14 2013-14 Butrinti Mbrojtes
Kategoria 1 2010-11 2010-11 Luftetari Mbrojtes
Kategoria 1 2010-11 2010-11 Terbuni Mbrojtes
Kategoria 1 2009-10 2009-10 Memaliaj Mesfushor