HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11

Player Information - Arjon MUSTAFA

Personal data

Picture of Arjon MUSTAFA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Arjon MUSTAFA
Birthday (Age):29. Janar 1980 (44)
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Saturday September 11AdavsKamza100------
Saturday September 18KamzavsLuftetari100------
Friday September 24PogradecivsKamza100------
Wednesday September 29KamzavsVlora100------
Games total400------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria 1 2010-11Kamza22--------
Kategoria Superiore 2009-10Kastrioti99--------
Kategoria 1 2009-10Partizani44----1---
Career Total1515----1---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2010-112010-11KamzaPortier
Kategoria Superiore 2009-102009-10KastriotiPortier
Kategoria 1 2009-102009-10PartizaniPortier