HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 27 Shtator 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2015-16

Player Information - Paolo MARKOLAJ

Personal data

Picture of Paolo MARKOLAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Paolo MARKOLAJ
Birthday (Age):31. Tetor 1993 (27)
Player Position:Mbrojtes

Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2015-16Ada------------
Kategoria Superiore 2014-15Vllaznia1-1---------
Kategoria Superiore 2012-13Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2011-12Vllaznia1-1---------
Career Total2-2---------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2015-162015-16AdaMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12VllazniaSulmues