HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Darko PAVICEVIC  Absence

Personal data

Picture of Darko PAVICEVIC
Nationality:Montenegro, Republic of Montenegro, Republic of
Name:Darko PAVICEVIC
Birthday (Age):27. Dhjetor 1986 (37)
Player Position:Sulmues

Status

  Away
Absence:E shtunë, 30. Janar 2016 - 19. Java
Absence until:
Reason of absence:

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 17/10/2015TerbunivsVllaznia0101-------
Sunday, 25/10/2015VllazniavsTirana010--------
Saturday, 31/10/2015BylisvsVllaznia010--------
Sunday, 08/11/2015SkenderbeuvsVllaznia010--------
Wednesday, 18/11/2015VllazniavsTeuta100--------
Wednesday, 02/12/2015LacivsVllaznia010--------
Games total1501-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Vllaznia211-1-------
Kupa e Shqiperise 2015-16Vllaznia211-1-------
EUROPA League 2011-12Zalaegerszeg ZTE------------
EUROPA League 2010-11Zalaegerszeg ZTE11----------
Career Total532-2-------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16VllazniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16VllazniaSulmues
EUROPA League 2011-122011-12Zalaegerszeg ZTESulmues
EUROPA League 2010-112010-11Zalaegerszeg ZTESulmues