HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Bedi BUVAL

Personal data

Picture of Bedi BUVAL
Name:Bedi BUVAL
Jersey Number:12
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 08/02/2015FlamurtarivsApolonia100--------
Saturday, 14/02/2015FlamurtarivsVllaznia1011-------
Sunday, 22/02/2015ElbasanivsFlamurtari1001-------
Sunday, 08/03/2015FlamurtarivsSkenderbeu100--------
Thursday, 12/03/2015FlamurtarivsLaci100--------
Monday, 16/03/2015KukësivsFlamurtari100--------
Saturday, 04/04/2015FlamurtarivsTirana100--------
Sunday, 12/04/2015ApoloniavsFlamurtari010--------
Saturday, 18/04/2015VllazniavsFlamurtari100--1-----
Saturday, 02/05/2015LacivsFlamurtari010--------
Saturday, 09/05/2015FlamurtarivsPartizani101--------
Saturday, 16/05/2015SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Games total10222-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Flamurtari2111--------
Kategoria Superiore 2014-15Flamurtari66-22-1-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Flamurtari------------
Career Total87132-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15FlamurtariSulmues