HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 18 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Maximiliano TIMPANARO

Personal data

Picture of Maximiliano TIMPANARO
Nationality:Argentina, Argentine Republic Argentina, Argentine Republic
Name:Maximiliano TIMPANARO
Birthday (Age):26. Mars 1988 (36)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Tuesday April 21DinamovsTeuta010--------
Saturday January 30DinamovsSkenderbeu100--------
Friday February 05GramozivsDinamo0101-------
Sunday February 21ApoloniavsDinamo100--------
Sunday March 07DinamovsGramozi100--------
Saturday March 20SkenderbeuvsDinamo010--------
Saturday March 27DinamovsKastrioti0101-------
Friday April 02FlamurtarivsDinamo010--------
Sunday April 25ShkumbinivsDinamo010--------
Friday April 30DinamovsLaci010--------
Wednesday May 19DinamovsBesa010--------
Games total3802-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2009-10Dinamo624-2-------
Career Total624-2-------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2009-102009-10DinamoSulmues