HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10

Player Information - Fitim KASAPI

Personal data

Picture of Fitim KASAPI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Fitim KASAPI
Birthday (Age):09. Maj 1983 (41)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 23BesavsVllaznia100--1-----
Sunday August 30VllazniavsApolonia100--------
Saturday September 19VllazniavsDinamo100--------
Saturday September 26TeutavsVllaznia100--------
Sunday October 04FlamurtarivsVllaznia010--------
Friday October 30VllazniavsTirana100--------
Saturday December 12VllazniavsKastrioti100--------
Games total610--1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14TREPCA 89----1-------
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11BESA------------
Kategoria Superiore 2009-10Vllaznia44----1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10BESA11--5-1-----
Career Total55--6-2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14TREPCA 89Mesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11BESAMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10VllazniaSulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10BESAPLAYERS