HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 07 Shkurt 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Kategoria e pare
Mark Frroku: Tërbuni në Superligë, nuk do të heq dorë nga ekipi
nga AlbaniaSoccer    E martë, 02 Korrik 2013 20:12    pdfShtypEmail
Terbuni1Pavarësisht se si do të jetë forma e përkrahjes së ekipit të futbollit të Tërbunit, deputeti i PKD-së, Mark Frroku, pohon se angazhimi politik nuk do ta pengojë për të ndërtuar një...
Lexo ma...
 
Kategoria e Trete/ Partizani B kampion i Kategorise se trete
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 23 Maj 2013 22:02    pdfShtypEmail
partizani.tifozeriPartizani B eshte shpallur kampion Kombetar i Kategorise se trete per futbollin shqiptar. Ne finale skuadra e sapo formuar e te "kuqve" ka pasur perballe ekipin e Orikumit. Futbollistet kryeqytetas...
Lexo ma...
 
Partizani/ Mentor Mazrekaj shume prane transferimit
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 20 Maj 2013 22:06    pdfShtypEmail
mentor_mazrekajDrejtuesit e Partizanit me ne krye trajnerin Hasan Lika kane zgjedhur mesfushorin e Prishtines si perforcimin e pare per merkaton e veres. E kane pare nga afer lojtarin qe me pare e kishte kerkuar...
Lexo ma...
 
Partizani/ Te kuqte duan serish Karakacin
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 15 Maj 2013 22:42    pdfShtypEmail
partizani_spotklubPartizani po mendon per te ardhmen dhe drejtuesit e skuadres po planifikojne te afrojne vec lojtareve te afirmuar edhe disa te rinj te spikatur. Nje nga keta eshte dhe shkodrani Karakaci. Mesfushori...
Lexo ma...
 
Disiplina/ Gjobe per Partizanin dhe Lushnjen
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 15 Maj 2013 22:37    pdfShtypEmail
partizani-lushnja1Trazirat ne stadiumin “Roza Haxhiu” te Lushnjes nuk kane kaluar pa masa dhe gjoba per dy tifozerite. Ne ndeshjen permbyllese te Kategorise se Pare, tifozet lagunar dhe  ata te Partizanit u...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL