HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 06 Tetor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 6

Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 611 years 11 months ago#65

Java e 6-te
Trepça - KEK-u 2:2
Ferizaj - Hysi 2:4
Ballkani - Besa 1:1
Trepça'89 - Vëllaznimi 3:0
Drenica - Liria 2:1
Flamurtari - Prishtina 1:1

Nr TABELA N F B H Golat P-M Piket
1. Prishtina 6 4 1 1 10:8 2 13
2. KEK-u 6 3 2 1 7:4 3 11
3. Hysi 6 3 1 2 13:5 7 10
4. Besa 6 3 1 2 9:7 2 10
5. Trepça'89 6 3 1 2 5:4 1 10
6. Ballkani 6 2 3 1 6:5 1 9
7. Liria 6 2 1 3 11:13 -2 7
8. Drenica 6 2 1 3 5:8 -3 7
9. Trepça 6 1 3 2 6:7 -1 6
10. Flamurtari 6 0 5 1 5:6 -1 5
11. Ferizaj 6 1 2 3 7:11 -4 5
12. Vëllaznimi 6 1 1 4 7:12 -5 4
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.050 seconds