HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 09 Gusht 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me
  • Page:
  • 1
  • 2

Topics in Category: Kampionati i Kosoves

24 Repliesemo
Topic started 10 years 11 months agoby SPORTIKOMBETAR
73.7k Views
0 Repliesemo
Topic started 10 years 11 months agoby SPORTIKOMBETAR
6900 Views
0 Repliesemo5944 Views
1 Repliesemo
Topic started 11 years 3 months agoby SPORTIKOMBETAR
7027 Views
0 Repliesemo5879 Views
1 Repliesemo6481 Views
1 Repliesemo5881 Views
0 Repliesemo5046 Views
0 Repliesemo5285 Views
0 Repliesemo5659 Views
3 Repliesemo7153 Views
0 Repliesemo5158 Views
6 Repliesemo
Topic started 11 years 9 months agoby SPORTIKOMBETAR
18.1k Views
0 Repliesemo5280 Views
0 Repliesemo5047 Views
0 Repliesemo5191 Views
0 Repliesemo5212 Views
0 Repliesemo5034 Views
0 Repliesemo4983 Views
0 Repliesemo4903 Views
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.073 seconds