HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 06 Tetor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 5

Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 511 years 11 months ago#64

Java e 5-te 04-05.09.2010

Liria - Prishtina 2 : 3
KEK-u - Ferizaj 3 : 1
Vëllaznimi - Drenica 2 : 0
Besa - Trepça'89 3 : 0
Hysi - Ballkani 1 : 1
Trepça - Flamurtari 0 : 0

Renditja
1.Prishtina 5 4 0 1 9:7 2 12
2.KEK-u 5 3 1 1 5:2 3 10
3.Besa 5 3 0 2 8:6 2 9
4.Ballkani 5 2 2 1 5:4 1 8
5.Hysi 5 2 1 2 9:4 5 7
6.Liria 5 2 1 2 10:11 -1 7
7.Trepça'89 5 2 1 2 2:4 -2 7
8.Trepça 5 1 2 2 4:5 -1 5
9.Ferizaj 5 1 2 2 5:7 -2 5
10.Flamurtari 5 0 4 1 4:5 -1 4
11.Vëllaznimi 5 1 1 3 7:9 -2 4
12.Drenica 5 1 1 3 3:7 -4 4
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.046 seconds