HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 06 Tetor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 4

Raiffeisen superliga e Kosoves 2010 2011 Java e 411 years 11 months ago#63

Java e 4-te 01.09.2010
Rezulltatet perfundimtare
Trepça ‘89 – Hysi 1:0
Drenica – Besa 1:0
Ballkani – KEK-u 0:0
Ferizaj – Trepça 2:1
Prishtina – Vëllaznimi 3:2
Flamurtari – Liria 1:1

Renditja
1.Prishtina 4 3 0 1 6:5 1 9
2.Ballkani 4 2 1 1 4:3 1 7
3.KEK-u 4 2 1 1 2:1 1 7
4.Trepça'89 4 2 1 1 2:1 1 7
5.Liria 4 2 1 1 8:8 0 7
6.Hysi 4 2 0 2 8:3 5 6
7.Besa 4 2 0 2 5:6 -1 6
8.Ferizaj 4 1 2 1 4:4 0 5
9.Trepça 4 1 1 2 4:5 -1 4
10.Drenica 4 1 1 2 3:5 -2 4
11.Flamurtari 4 0 3 1 4:5 -1 3
12.Vëllaznimi 4 0 1 3 5:9 -4 1
The administrator has disabled public write access.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.049 seconds