HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 15 Dhjetor 2017
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
Match Schedule for VllazniaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
110.09.201718:00 hLushnja - Vllaznia0-2thumbs_up.png
217.09.201721:00 hVllaznia - Teuta0-1thumbs_down.png
323.09.201716:00 hLuftetari - Vllaznia0-0draw.png
430.09.201716:00 hLaci - Vllaznia2-0thumbs_down.png
512.10.201716:00 hVllaznia - Flamurtari1-1draw.png
616.10.201716:00 hKamza - Vllaznia1-0thumbs_down.png
722.10.201716:00 hVllaznia - Partizani0-1thumbs_down.png
829.10.201716:00 hKukësi - Vllaznia2-2draw.png
905.11.201716:00 hVllaznia - Skenderbeu0-2thumbs_down.png
1022.11.201716:00 hVllaznia - Lushnja2-1thumbs_up.png
1119.11.201719:00 hTeuta - Vllaznia1-0thumbs_down.png
1226.11.201716:00 hVllaznia - Luftetari2-1thumbs_up.png
1303.12.201715:00 hVllaznia - Laci1-2thumbs_down.png
1409.12.201718:00 hFlamurtari - Vllaznia2-0thumbs_down.png
1516.12.201716:00 hVllaznia - Kamza- 
1620.12.201716:00 hPartizani - Vllaznia- 
1723.12.201716:00 hVllaznia - Kukësi- 
1815.01.201816:00 hSkenderbeu - Vllaznia- 
1920.01.201816:00 hLushnja - Vllaznia- 
2027.01.201816:00 hVllaznia - Teuta- 
2104.02.201816:00 hLuftetari - Vllaznia- 
2209.02.201816:00 hLaci - Vllaznia- 
2318.02.201816:00 hVllaznia - Flamurtari- 
2424.02.201816:00 hKamza - Vllaznia- 
2503.03.201817:00 hVllaznia - Partizani- 
2610.03.201817:00 hKukësi - Vllaznia- 
2717.03.201817:00 hVllaznia - Skenderbeu- 
2828.03.201818:00 hVllaznia - Lushnja- 
2901.04.201818:00 hTeuta - Vllaznia- 
3008.04.201818:00 hVllaznia - Luftetari- 
3114.04.201819:00 hVllaznia - Laci- 
3222.04.201819:00 hFlamurtari - Vllaznia- 
3328.04.201819:00 hVllaznia - Kamza- 
3405.05.201819:00 hPartizani - Vllaznia- 
3512.05.201819:00 hVllaznia - Kukësi- 
3619.05.201819:00 hSkenderbeu - Vllaznia-