HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 18 Shkurt 2018
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2017-18
Match Schedule for FlamurtariIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
109.09.201721:00 hSkenderbeu - Flamurtari2-0thumbs_down.png
216.09.201721:00 hFlamurtari - Lushnja3-1thumbs_up.png
324.09.201719:00 hTeuta - Flamurtari1-2thumbs_up.png
430.09.201719:00 hFlamurtari - Luftetari0-0draw.png
512.10.201716:00 hVllaznia - Flamurtari1-1draw.png
616.10.201716:00 hLaci - Flamurtari1-1draw.png
722.10.201719:00 hFlamurtari - Kamza1-0thumbs_up.png
829.10.201719:00 hPartizani - Flamurtari0-1thumbs_up.png
905.11.201719:00 hFlamurtari - Kukësi1-1draw.png
1016.11.201719:00 hFlamurtari - Skenderbeu1-1draw.png
1119.11.201716:00 hLushnja - Flamurtari0-1thumbs_up.png
1225.11.201719:00 hFlamurtari - Teuta0-0draw.png
1304.12.201715:00 hLuftetari - Flamurtari1-1draw.png
1409.12.201718:00 hFlamurtari - Vllaznia2-0thumbs_up.png
1516.12.201718:00 hFlamurtari - Laci0-1thumbs_down.png
1622.12.201715:00 hKamza - Flamurtari0-3thumbs_up.png
1726.01.201819:00 hFlamurtari - Partizani1-0thumbs_up.png
1804.02.201815:00 hKukësi - Flamurtari1-1draw.png
1909.02.201820:00 hSkenderbeu - Flamurtari1-0thumbs_down.png
2018.02.201819:00 hFlamurtari - Lushnja- 
2124.02.201816:00 hTeuta - Flamurtari- 
2224.02.201816:00 hFlamurtari - Luftetari- 
2328.02.201816:00 hVllaznia - Flamurtari- 
2403.03.201816:00 hLaci - Flamurtari- 
2510.03.201817:00 hFlamurtari - Kamza- 
2617.03.201817:00 hPartizani - Flamurtari- 
2728.03.201817:00 hFlamurtari - Kukësi- 
2801.04.201818:00 hFlamurtari - Skenderbeu- 
2907.04.201818:00 hLushnja - Flamurtari- 
3014.04.201818:00 hFlamurtari - Teuta- 
3121.04.201819:00 hLuftetari - Flamurtari- 
3228.04.201819:00 hFlamurtari - Vllaznia- 
3305.05.201819:00 hFlamurtari - Laci- 
3409.05.201819:00 hKamza - Flamurtari- 
3514.05.201819:00 hFlamurtari - Partizani- 
3619.05.201819:00 hKukësi - Flamurtari-