HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 25 Mars 2017
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Ekipi - Partizani [PAR]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Dashamir XHIKADashamir XHIKA  Republika e Shqiperise23. Maj 1989 (27)----------
 Alban HOXHAAlban HOXHA  Republika e Shqiperise23. Maj 1987 (29)1616--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Arbnor FEJZULLAHUArbnor FEJZULLAHU  - (-)10912--------
 Gezim KRASNIQIGezim KRASNIQI  Republika e Shqiperise05. Janar 1990 (27)1313-21-5-----
 Renato MALOTARenato MALOTA  Republika e Shqiperise24. Qershor 1989 (27)862---1-----
 Labinot IBRAHIMILabinot IBRAHIMI  Republika e Kosoves25. Qershor 1987 (29)1212-31-------
 Ololalde ATANDAOlolalde ATANDA  - (-)14122-1-3-----
 Renaldo KALARIRenaldo KALARI  Republika e Shqiperise25. Qershor 1984 (32)111013--1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-10-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Luca BERTONILuca BERTONI  Absence- (-)4311--2-----
 Idriz BATHAIdriz BATHA  - (-)1313-11-2--2--
 Mentor MAZREKAJMentor MAZREKAJ  - (-)5141--------
 Ylber RAMADANIYlber RAMADANI  Republika e Kosoves- (-)1394---1-----
 Jurgen BARDHIJurgen BARDHI  - (-)104641-1-----
 Lorenc TRASHILorenc TRASHI  Republika e Shqiperise- (-)1515-3--3-----
 Marko CETKOVICMarko CETKOVIC  - (-)5412--------
 Realdo FILIRealdo FILI  - (-)9454--1-----
 Emiljano VILAEmiljano VILA  Republika e Shqiperise12. Mars 1988 (29)171522--1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 5-21--2--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ben AZUBELBen AZUBEL  Absence- (-)422-1-------
 Xhevahir SUKAJXhevahir SUKAJ  Republika e Shqiperise05. Tetor 1987 (29)1-1---1-----
 Matheu BONIFACEMatheu BONIFACE  - (-)4-4---------