HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 21 Tetor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Jurgen BARDHI

Personal data

Picture of Jurgen BARDHI
Name:Jurgen BARDHI
Jersey Number:18
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 18/09/2016TeutavsPartizani010--------
Sunday, 25/09/2016PartizanivsTirana010--------
Saturday, 01/10/2016KukësivsPartizani010--------
Saturday, 22/10/2016KorabivsPartizani101--------
Saturday, 05/11/2016LuftetarivsPartizani101--1-----
Sunday, 20/11/2016VllazniavsPartizani010--------
Saturday, 28/01/2017LuftetarivsPartizani101--------
Sunday, 05/02/2017PartizanivsVllaznia0101-------
Friday, 10/02/2017TeutavsPartizani010--------
Saturday, 18/03/2017KorabivsPartizani101--------
Sunday, 16/04/2017VllazniavsPartizani010--------
Games total4741-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Partizani------------
Kategoria Superiore 2018-19Partizani------------
Kategoria Superiore 2017-18Partizani11-11-------
Kategoria Superiore 2016-17Partizani2-2-1-1-----
Kategoria Superiore 2015-16Partizani523---------
Kategoria Superiore 2014-15Partizani------------
Career Total83512-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15PartizaniMesfushor