HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Kronika e ndeshjes: Java 4 - E diel, 25. Shtator 2016 - 19:00 h

PartizaniTirana
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 25 Shtator 2016
Match Time :19:00 h
Match number :3
 
Playground :ELBASAN ARENA
Match referee(s):Enea JORGJI, Laver ALLA, Rejdi AVDO, Ergin DODA
 
Spektatore: 6.300
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Karton i verdhe
  • 22' : Luca BERTONI ( 1 )
  • 25' : Caleb EKUBAN ( 1 )
  • 85' : Idriz BATHA ( 1 )
  • 37' : Afrim TAKU ( 1 )
  • 61' : Erion HOXHALLARI ( 1 )
  • 67' : Erando KARABECI ( 1 )
  • 78' : Olsi TEQJA ( 1 )