HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 28 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
E mërkurë, 23 Tetor 2019 16:00 h
 
Laci vs Teuta
 

Match details
Match Date :E mërkurë, 23 Tetor 2019
Match Time :16:00 h
Match number :4
 

Head-to-head

Laci Stats Teuta
3 Current rank 5
36 Matches 36
19/7/10 W/D/L (Total) 14/13/9
13/2/3 W/D/L (Home)10/6/2
6/5/7 W/D/L (Away)4/7/7
64Points55
60 : 33 Goals40 : 34
27 Difference6
Laci - Luftetari 4:0 Highest won homeTeuta - Luftetari 3:1
Laci - Partizani 1:3 Highest loss homeTeuta - Laci 0:1
Skenderbeu - Laci 1:4 Highest won awayLuftetari - Teuta 1:5
Kukësi - Laci 3:1 Highest loss awayKukësi - Teuta 4:0


History of matches
Kategoria Superiore 2019-20
9E mërkurë, 23. Tetor 201913:00Laci-Teuta3-0
18E martë, 21. Janar 202017:00Teuta-Laci0-1
27E mërkurë, 03. Qershor 202017:00Laci-Teuta1-1
36E mërkurë, 29. Korrik 202020:45Teuta-Laci2-3
Kategoria Superiore 2015-16
8E diel, 25. Tetor 201516:00Laci-Teuta2-2
17E premte, 18. Dhjetor 201514:00Teuta-Laci0-1
26E diel, 13. Mars 201613:00Laci-Teuta1-2
35E shtunë, 14. Maj 201617:30Teuta-Laci1-0
Kategoria Superiore 2016-17
9E diel, 30. Tetor 201614:00Teuta-Laci3-0
18E enjte, 22. Dhjetor 201614:00Laci-Teuta0-2
27E shtunë, 01. Prill 201716:00Teuta-Laci2-0
36E shtunë, 27. Maj 201717:00Laci-Teuta2-1
Kategoria Superiore 2017-18
9E shtunë, 04. Nentor 201717:00Teuta-Laci1-1
18E diel, 04. Shkurt 201813:00Laci-Teuta0-0
27E shtunë, 31. Mars 201814:00Teuta-Laci1-0
36E mërkurë, 23. Maj 201817:00Laci-Teuta3-1
Kategoria Superiore 2018-19
9E shtunë, 20. Tetor 201814:00Laci-Teuta0-3
Kategoria Superiore 2013-14
9E shtunë, 26. Tetor 201314:00Teuta-Laci2-1
20E shtunë, 22. Shkurt 201414:00Laci-Teuta2-1
29E diel, 20. Prill 201416:00Laci-Teuta1-0
Kategoria Superiore 2012-13
12E diel, 25. Nentor 201214:00Laci-Teuta1-0
25E premte, 03. Maj 201317:00Teuta-Laci1-0
Kategoria Superiore 2011-12
10E diel, 27. Nentor 201117:00Teuta-Laci1-0Match Report
23E mërkurë, 25. Prill 201216:00Laci-Teuta1-0
Kategoria Superiore 2009-10
7E diel, 18. Tetor 200914:30Teuta-Laci2-1Match Report
18E diel, 24. Janar 201014:00Laci-Teuta0-0Match Report
26E premte, 02. Prill 201015:00Teuta-Laci0-0Match Report
Kategoria Superiore 2010-11
1E shtunë, 21. Gusht 201020:30Teuta-Laci0-0Match Report
12E diel, 21. Nentor 201013:00Laci-Teuta1-0
33E hënë, 16. Maj 201116:00Teuta-Laci3-2
Kategoria Superiore 2014-15
4E diel, 14. Shtator 201420:00Teuta-Laci0-0
13E diel, 23. Nentor 201414:00Laci-Teuta3-0
22E shtunë, 14. Shkurt 201514:00Teuta-Laci1-3
31E premte, 17. Prill 201516:00Laci-Teuta1-0