HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 22 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2018-19
Rezultatet - Java 2 (24.08.2018 - 26.08.2018)

E premte, 24.08.2018 - 2. Java
 21:45 hTiranaTeuta0 - 0 
E shtunë, 25.08.2018 - 2. Java
 18:45 hLaciLuftetari2 - 1 
 18:45 hKamzaPartizani0 - 1 
E diel, 26.08.2018 - 2. Java
 18:45 hKastriotiSkenderbeu0 - 3 
 21:45 hFlamurtariKukësi1 - 0