HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kualifikimi Boterori Rusi 2018
Team Info - Spanje
Spanje
Address:Spanje, Real Federacion Espanola de Futbol (RFEF)Ramon y Cajal, s/nApartado postal 38528230 Las Rozas, ,  , Spain, Kingdom of 
Telephone:0034 - 914 - 959800
Fax:0034 - 914 - 959801
E-Mail: Ky email po mbrohet prej spambots-ave, të duhet JavaScript me e pa
Club Name:Spanje
Team Name:Spanje
Short Name:SPA

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2016-17 Kualifikimet - Kampionat Boteror 1 10 28 9/1/0 36:3 23
2016 Kampionati Europian 6 3 6 2/0/1 5:2 3
2010 WorldCup 2010 6 3 6 2/0/1 4:2 0