HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 29 Janar 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Euro 2016 - France 2016
Rezultatet - Cerekfinalet (30.06.2016 - 03.07.2016)

E enjte, 30.06.2016 - 5. Java
45 Grupi C/Grupi F21:00 hPoland, Republic ofPoloniPortugal, Portuguese RepublicPortugali1 - 1 (SO 3 - 5)Has match summary
E premte, 01.07.2016 - 5. Java
46 Grupi B/Grupi E21:00 hWallesUellsBelgium, Kingdom ofBelgjika3 - 1 
E shtunë, 02.07.2016 - 5. Java
47 Grupi C/Grupi E21:00 hGermany, Federal Republic ofGjermaniItaly, Italian RepublicItali1 - 1 (SO 6 - 5)Has match summary
E diel, 03.07.2016 - 5. Java
48 Grupi A/Grupi F21:00 hFrance, French RepublicFrancaIceland, Republic ofIslanda5 - 2