HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 20 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Euro 2016 - France 2016
Rezultatet - Ndeshjet 1/8 (25.06.2016 - 27.06.2016)

E shtunë, 25.06.2016 - 4. Java
37Show Events of MatchGrupi A/Grupi C15:00 hSwitzerland, Swiss ConfederatiZvicerPoland, Republic ofPoloni1 - 1 (SO 4 - 5)Has match summary
38Show Events of MatchGrupi B/Grupi C18:00 hWallesUellsNorth IrelandIrlanda e Veriut1 - 0 
39Show Events of MatchGrupi D/Grupi F21:00 hCroatia, Republic ofKroaciaPortugal, Portuguese RepublicPortugali0 - 0 (OT 0 - 1)Has match summary
E diel, 26.06.2016 - 4. Java
40 Grupi A/Grupi E15:00 hFrance, French RepublicFrancaIrelandIrlanda2 - 1 
41 Grupi C/Grupi B18:00 hGermany, Federal Republic ofGjermaniSlovakia (Slovak Republic)Sllovaki3 - 0 
42 Grupi F/Grupi E21:00 hHungary, Republic ofHungariBelgium, Kingdom ofBelgjika0 - 4 
E hënë, 27.06.2016 - 4. Java
43 Grupi E/Grupi D18:00 hItaly, Italian RepublicItaliSpain, Kingdom ofSpanje2 - 0 
44 Grupi B/Grupi F21:00 hEnglandAngliIceland, Republic ofIslanda1 - 2