HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 21 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Euro 2016 - France 2016
Rezultatet - Ndeshjet 2 (15.06.2016 - 18.06.2016)

E mërkurë, 15.06.2016 - 2. Java
13Show Events of MatchGrupi B15:00 hRussian FederationRusiaSlovakia (Slovak Republic)Sllovaki1 - 2 
14Show Events of MatchGrupi A18:00 hRomaniaRumaniaSwitzerland, Swiss ConfederatiZvicer1 - 1 
15Show Events of MatchGrupi A21:00 hFrance, French RepublicFrancaRepublika e ShqiperiseShqiperi2 - 0 
E enjte, 16.06.2016 - 2. Java
16Show Events of MatchGrupi B15:00 hEnglandAngliWallesUells2 - 1 
17Show Events of MatchGrupi C18:00 hUkraineUkraineNorth IrelandIrlanda e Veriut0 - 2 
18 Grupi C21:00 hGermany, Federal Republic ofGjermaniPoland, Republic ofPoloni0 - 0 
E premte, 17.06.2016 - 2. Java
19Show Events of MatchGrupi E15:00 hItaly, Italian RepublicItaliSweden, Kingdom ofSuedi1 - 0 
20Show Events of MatchGrupi D18:00 hCzech RepublicCekiCroatia, Republic ofKroacia2 - 2 
21Show Events of MatchGrupi D21:00 hSpain, Kingdom ofSpanjeTurkey, Republic ofTurqi3 - 0 
E shtunë, 18.06.2016 - 2. Java
22 Grupi E15:00 hBelgium, Kingdom ofBelgjikaIrelandIrlanda3 - 0 
23 Grupi F18:00 hIceland, Republic ofIslandaHungary, Republic ofHungari1 - 1 
24 Grupi F21:00 hPortugal, Portuguese RepublicPortugaliAustria, Republic ofAustri0 - 0