HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

U-21 Internationals
Match Schedule for Skoci U-21Ical export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
128.03.200916:30 hShqiperia U-21 - Skoci U-210-1thumbs_up.png
101.04.200916:30 hSkoci U-21 - Shqiperia U-215-2thumbs_up.png
105.09.200916:30 hAustri U-21 - Skoci U-211-0thumbs_down.png
110.10.200916:30 hSkoci U-21 - Bjellorusi U-211-0thumbs_up.png
114.11.200916:30 hAzerbjxhan U-21 - Skoci U-210-4thumbs_up.png
102.03.201016:30 hSkoci U-21 - Azerbjxhan U-212-2draw.png
103.09.201016:30 hBjellorusi U-21 - Skoci U-211-1draw.png
107.09.201016:30 hSkoci U-21 - Austri U-212-1thumbs_up.png