HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

U-21 Internationals
Match Schedule for Azerbjxhan U-21Ical export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
105.09.200916:30 hShqiperia U-21 - Azerbjxhan U-211-0thumbs_down.png
109.09.200916:30 hAzerbjxhan U-21 - Bjellorusi U-212-3thumbs_down.png
110.10.200916:30 hAzerbjxhan U-21 - Austri U-211-2thumbs_down.png
114.11.200916:30 hAzerbjxhan U-21 - Skoci U-210-4thumbs_down.png
118.11.200916:30 hAustri U-21 - Azerbjxhan U-214-0thumbs_down.png
102.03.201016:30 hSkoci U-21 - Azerbjxhan U-212-2draw.png
104.09.201017:00 hAzerbjxhan U-21 - Shqiperia U-213-2thumbs_up.png
107.09.201016:30 hBjellorusi U-21 - Azerbjxhan U-211-0thumbs_down.png