HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

U-21 Internationals
Rezultatet - Kualifikimi EURO 2011 (28.03.2009 - 04.09.2010)

E shtunë, 28.03.2009 - 1. Java
 16:30 hShqiperia U-21Skoci U-210 - 1 
E mërkurë, 01.04.2009 - 1. Java
 16:30 hSkoci U-21Shqiperia U-215 - 2 
E mërkurë, 12.08.2009 - 1. Java
 16:30 hBjellorusi U-21Austri U-212 - 1 
E shtunë, 05.09.2009 - 1. Java
 16:30 hShqiperia U-21Azerbjxhan U-211 - 0 
 16:30 hAustri U-21Skoci U-211 - 0 
E mërkurë, 09.09.2009 - 1. Java
 16:30 hAustri U-21Shqiperia U-213 - 1 
 16:30 hAzerbjxhan U-21Bjellorusi U-212 - 3 
E shtunë, 10.10.2009 - 1. Java
 16:30 hSkoci U-21Bjellorusi U-211 - 0 
 16:30 hAzerbjxhan U-21Austri U-211 - 2 
E mërkurë, 14.10.2009 - 1. Java
 16:30 hBjellorusi U-21Shqiperia U-214 - 2 
E premte, 13.11.2009 - 1. Java
 16:30 hShqiperia U-21Austri U-212 - 2 
E shtunë, 14.11.2009 - 1. Java
 16:30 hAzerbjxhan U-21Skoci U-210 - 4 
E martë, 17.11.2009 - 1. Java
 16:30 hShqiperia U-21Bjellorusi U-211 - 2 
E mërkurë, 18.11.2009 - 1. Java
 16:30 hAustri U-21Azerbjxhan U-214 - 0 
E martë, 02.03.2010 - 1. Java
 16:30 hSkoci U-21Azerbjxhan U-212 - 2 
E mërkurë, 11.08.2010 - 1. Java
 16:30 hAustri U-21Bjellorusi U-213 - 3 
E premte, 03.09.2010 - 1. Java
 16:30 hBjellorusi U-21Skoci U-211 - 1 
E shtunë, 04.09.2010 - 1. Java
 17:00 hAzerbjxhan U-21Shqiperia U-213 - 2Has match summary
E martë, 07.09.2010 - 1. Java
 16:30 hBjellorusi U-21Azerbjxhan U-211 - 0 
 16:30 hSkoci U-21Austri U-212 - 1 

9 Team(s) not playing: , Moldavia U-21, Portugali U-21, Poloni U-21, Rusia U-21, Greqi U-21, Lihtenshtein U-21, Hungari U-21, Izrael U-21