HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2016-17
Match Schedule for SkenderbeuIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
228.09.201618:00 hButrinti - Skenderbeu1-1draw.png
305.10.201616:00 hSkenderbeu - Butrinti8-0thumbs_up.png
426.10.201616:00 hApolonia - Skenderbeu2-1thumbs_down.png
516.11.201615:30 hSkenderbeu - Apolonia3-0thumbs_up.png
601.02.201716:00 hLaci - Skenderbeu1-1draw.png
715.02.201715:30 hSkenderbeu - Laci1-0thumbs_up.png
806.04.201716:00 hSkenderbeu - Teuta1-0thumbs_up.png
919.04.201720:00 hTeuta - Skenderbeu0-1thumbs_up.png
1031.05.201722:00 hSkenderbeu - Tirana1-3thumbs_down.png