HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 01 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2016-17
Rezultatet - Turi i Pare - Kthimi (05.10.2016)

E mërkurë, 05.10.2016 - 3. Java
 16:00 hSkenderbeuButrinti8 - 0 
 16:00 hTeutaShenkolli2 - 0 
 16:00 hVllazniaMamurras4 - 0 
 16:00 hFlamurtariIliria6 - 0 
 16:00 hTerbuniBesa4 - 1 (OT 4 - 1)Has match summary
 16:00 hKorabiKamza0 - 2 
 16:00 hKastriotiBurreli4 - 1 
 16:00 hBeselidhjaErzeni2 - 2 
 16:00 hKukësiTomori1 - 0 
 16:00 hTiranaSopoti7 - 0 
 16:00 hLaciTurbina3 - 0 
 16:00 hBylisShkumbini4 - 0 
 16:00 hLuftetariElbasani2 - 2 
 16:00 hPogradeciDinamo1 - 1 
 16:00 hApoloniaLushnja1 - 0 
E enjte, 06.10.2016 - 3. Java
 16:00 hPartizaniKevitan4 - 0