HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 24 Janar 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15
Match Schedule for Burreli Ical export

MD Date Time Home Team   Away TeamResult  
1 13.09.2014 17:00 h Beselidhja - Burreli1-0 thumbs_down.png
2 04.10.2014 15:30 h Mamurras - Burreli3-0 thumbs_down.png
3 18.10.2014 15:30 h Burreli - Ada2-0 thumbs_up.png
4 26.10.2014 15:30 h Veleciku - Burreli1-0 thumbs_down.png
5 01.11.2014 15:00 h Burreli - Terbuni0-1 thumbs_down.png
6 08.11.2014 15:00 h Kastrioti - Burreli1-0 thumbs_down.png
7 22.11.2014 16:00 h Burreli - Besa2-1 thumbs_up.png
8 29.11.2014 15:00 h Kamza - Burreli3-1 thumbs_down.png
9 06.12.2014 14:00 h Burreli - Iliria1-0 thumbs_up.png
10 13.12.2014 14:30 h Burreli - Beselidhja2-1 thumbs_up.png
11 17.12.2014 18:00 h Burreli - Mamurras1-2 thumbs_down.png
12 20.12.2014 18:00 h Ada - Burreli3-3 draw.png
13 07.02.2015 15:00 h Burreli - Veleciku2-0 thumbs_up.png
14 14.02.2015 15:00 h Terbuni - Burreli2-0 thumbs_down.png
15 21.02.2015 15:00 h Burreli - Kastrioti3-2 thumbs_up.png
16 28.02.2015 15:00 h Besa - Burreli1-0 thumbs_down.png
17 04.03.2015 16:00 h Burreli - Kamza3-2 thumbs_up.png
18 07.03.2015 16:00 h Iliria - Burreli3-2 thumbs_down.png
19 14.03.2015 16:00 h Burreli - Besa4-1 thumbs_up.png
20 21.03.2015 16:00 h Kamza - Burreli3-2 thumbs_down.png
21 04.04.2015 17:00 h Burreli - Iliria1-0 thumbs_up.png
22 11.04.2015 17:00 h Burreli - Veleciku4-2 thumbs_up.png
23 18.04.2015 17:00 h Mamurras - Burreli3-1 thumbs_down.png
24 25.04.2015 17:00 h Burreli - Besa0-0 draw.png
25 02.05.2015 18:00 h Terbuni - Burreli3-1 thumbs_down.png
26 09.05.2015 18:00 h Burreli - Ada2-3 thumbs_down.png
27 16.05.2015 18:00 h Kastrioti - Burreli2-1 thumbs_down.png