HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 23 Mars 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15
Match Schedule for Mamurras Ical export

MD Date Time Home Team   Away TeamResult  
1 13.09.2014 17:00 h Kastrioti - Mamurras0-2 thumbs_up.png
2 04.10.2014 15:30 h Mamurras - Burreli3-0 thumbs_up.png
3 18.10.2014 15:30 h Besa - Mamurras1-1 draw.png
4 25.10.2014 15:30 h Mamurras - Ada3-0 thumbs_up.png
5 01.11.2014 18:00 h Kamza - Mamurras0-1 thumbs_up.png
6 08.11.2014 15:00 h Mamurras - Veleciku2-1 thumbs_up.png
7 22.11.2014 16:00 h Iliria - Mamurras0-0 draw.png
8 29.11.2014 15:00 h Mamurras - Terbuni0-1 thumbs_down.png
9 06.12.2014 14:00 h Beselidhja - Mamurras0-1 thumbs_up.png
10 13.12.2014 14:30 h Mamurras - Kastrioti2-0 thumbs_up.png
11 17.12.2014 18:00 h Burreli - Mamurras1-2 thumbs_up.png
12 20.12.2014 18:00 h Mamurras - Besa4-2 thumbs_up.png
13 08.02.2015 15:00 h Ada - Mamurras1-3 thumbs_up.png
14 14.02.2015 15:00 h Mamurras - Kamza3-0 thumbs_up.png
15 21.02.2015 15:00 h Veleciku - Mamurras0-2 thumbs_up.png
16 28.02.2015 15:00 h Mamurras - Iliria2-0 thumbs_up.png
17 04.03.2015 16:00 h Terbuni - Mamurras1-1 draw.png
18 07.03.2015 16:00 h Mamurras - Besa0-1 thumbs_down.png
19 14.03.2015 16:00 h Mamurras - Kastrioti1-0 thumbs_up.png
20 21.03.2015 16:00 h Besa - Mamurras0-2 thumbs_up.png
21 04.04.2015 17:00 h Mamurras - Kamza2-1 thumbs_up.png
22 11.04.2015 17:00 h Iliria - Mamurras0-1 thumbs_up.png
23 18.04.2015 17:00 h Mamurras - Burreli3-1 thumbs_up.png
24 25.04.2015 17:00 h Mamurras - Veleciku10-0 thumbs_up.png
25 02.05.2015 18:00 h Beselidhja - Mamurras1-0 thumbs_down.png
26 09.05.2015 18:00 h Mamurras - Terbuni0-0 draw.png
27 16.05.2015 18:00 h Ada - Mamurras4-6 thumbs_up.png