HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 16 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

CHAMPIONS League 2011-12
Team Info - Fotbal Club Sheriff
Fotbal Club Sheriff
Address:Fotbal Club Sheriff, ul. Ribkinekta 1/2, , 3300 Tiraspol, Moldova, Republic of 
Telephone:533/635 30
Fax:533/635 10
E-Mail: Ky email po mbrohet prej spambots-ave, të duhet JavaScript me e pa
Short Name:FOT

 History
SeasonLeagueRankPlayedPointsW/D/LGoalsPlayers
2011-12 Kupa e Kampioneve - Champions Le 1 0 0 0/0/0 0:0 27
2010-11 Kupa e Kampioneve - Champions Le 1 2 3 1/0/1 3:2 27