HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

CHAMPIONS League 2011-12
 Ekipi - Fotbal Club Sheriff [FOT]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Veaceslav VOLOSHINVeaceslav VOLOSHIN  - (-)----------
 Dmitri STAJILADmitri STAJILA  - (-)----------
 Vladislav STOYANOVVladislav STOYANOV  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Vazha TARKHNISHVILIVazha TARKHNISHVILI  - (-)------------
 Alexandru SCRIPCENCOAlexandru SCRIPCENCO  - (-)------------
 Serghei DIULGHERSerghei DIULGHER  - (-)------------
 Ognjen VRANJESOgnjen VRANJES  Bosnia and Herzegovina24. Tetor 1989 (30)------------
 Rustam TSYNYARustam TSYNYA  - (-)------------
 Miral SAMARDZICMiral SAMARDZIC  - (-)------------
 Jose NADSONJose NADSON  - (-)------------
 Vladimir BRANKOVICVladimir BRANKOVIC  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Vadim COSTANDACHIVadim COSTANDACHI  - (-)------------
 Baco NIKOLICBaco NIKOLIC  - (-)------------
 Serghei GHEORGIEVSerghei GHEORGIEV  - (-)------------
 Aleksandr EROKHINAleksandr EROKHIN  - (-)------------
 Benjamin BALIMABenjamin BALIMA  - (-)------------
 Artiom HACEATUROVArtiom HACEATUROV  - (-)------------
 Florent ROUAMBAFlorent ROUAMBA  - (-)------------
 Frank NELSONFrank NELSON  - (-)------------
 Eduard HODEREANEduard HODEREAN  - (-)------------
 Vitalie BULATVitalie BULAT  - (-)------------
 Milos ADAMOVICMilos ADAMOVIC  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Vladimir VOLKOVVladimir VOLKOV  - (-)------------
 LYMMY FRANCALYMMY FRANCA  - (-)------------
 Marko DJUROVICMarko DJUROVIC  - (-)------------
 André DIEDHIOUAndré DIEDHIOU  - (-)------------
 Constantin MANDRICENCOConstantin MANDRICENCO  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 Stafi i Fotbal Club Sheriff [Fotbal Club Sheriff]

 Funksioni
Andrei SOSNITSKIAndrei SOSNITSKI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer