HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 10 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

CHAMPIONS League 2010-11
 Ekipi - Fotbal Club Sheriff [FOT]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Veaceslav VOLOSHIN  - (-)----------
 Dmitri STAJILA  - (-)----------
 Vladislav STOYANOV  - (-)22--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Vazha TARKHNISHVILI  - (-)22----1-----
 Alexandru SCRIPCENCO  - (-)------------
 Serghei DIULGHER  - (-)------------
 Ognjen VRANJES  Bosnia and Herzegovina24. Tetor 1989 (30)22----------
 Rustam TSYNYA  - (-)------------
 Miral SAMARDZIC  - (-)1-1---------
 Jose NADSON  - (-)22--1-------
 Vladimir BRANKOVIC  - (-)22----1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-2-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Vadim COSTANDACHI  - (-)------------
 Baco NIKOLIC  - (-)22--1-1-----
 Serghei GHEORGIEV  - (-)1-1---------
 Aleksandr EROKHIN  - (-)211---------
 Benjamin BALIMA  - (-)------------
 Artiom HACEATUROV  - (-)1-1---------
 Florent ROUAMBA  - (-)------------
 Frank NELSON  - (-)211---1-----
 Eduard HODEREAN  - (-)------------
 Vitalie BULAT  - (-)22----------
 Milos ADAMOVIC  - (-)22----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-4-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Vladimir VOLKOV  - (-)22--1-1-----
 LYMMY FRANCA  - (-)22----------
 Marko DJUROVIC  - (-)------------
 André DIEDHIOU  - (-)1-1---------
 Constantin MANDRICENCO  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-5-----
 Stafi i Fotbal Club Sheriff [Fotbal Club Sheriff]

 Funksioni
Andrei SOSNITSKI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer