HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 21 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13

Ramiz KRASNIQI


Personal data

JL_PERSON_PICTURE Ramiz KRASNIQI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Ramiz KRASNIQI
Birthday (Age): 01. Prill 1958 (62)
Height: 175 cm
Weight: 80 kg
Function / PositionTranjer

 Personal statistics

CompetitionTeamJL_STAFF_GAMES_COUNT
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12PRISHTINA7
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13PRISHTINA-
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11PRISHTINA1
Career Total8

 Playing career

CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12PRISHTINATranjer
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13PRISHTINATranjer
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11PRISHTINATranjer