HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 16 Tetor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2012-13
Rezultatet - Java 11 (26.11.2011 - 27.11.2011)

E shtunë, 10.11.2012 - 11. Java
 15:00 hNaftetariKamza2 - 2 
 15:00 hGramshiLushnja1 - 1 
 15:00 hIliriaElbasani5 - 0 
 15:00 hDinamoTerbuni1 - 3 
 15:00 hPogradeciButrinti1 - 1 
 15:00 hBurreliBeselidhja1 - 0 
E mërkurë, 14.11.2012 - 11. Java
 15:00 hMamurrasAda3 - 1 
 15:00 hHimaraPartizani1 - 1