HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2018-19
Rezultatet - Turi i Dyte - Vajtje (23.01.2019)

E martë, 22.01.2019 - 4. Java
 15:00 hBeselidhjaSkenderbeu1 - 2 
 15:00 hKastriotiPartizani2 - 4 
E mërkurë, 23.01.2019 - 4. Java
 15:00 hEgnatiaLuftetari0 - 3 
 15:00 hVllazniaKamza2 - 1 
 15:00 hApoloniaKukësi2 - 1 
 15:00 hBylisLaci2 - 0 
 15:00 hLushnjaTeuta1 - 3 
E enjte, 24.01.2019 - 4. Java
 15:00 hTiranaFlamurtari2 - 0