HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2018-19
Rezultatet - Turi i Pare - Kthimi (26.09.2018)

E martë, 25.09.2018 - 3. Java
 17:30 hTiranaIliria4 - 0 
 17:30 hPartizaniTerbuni4 - 0 
E mërkurë, 26.09.2018 - 3. Java
 17:30 hVllazniaBurreli1 - 0 
 17:30 hBylisTomori4 - 1 
 17:30 hLushnjaShenkolli2 - 2 
 17:30 hTeutaTurbina4 - 2 
 17:30 hFlamurtariShkumbini1 - 0 
 17:30 hLaciNaftetari9 - 0 
 17:30 hKukësiOriku4 - 1 
 17:30 hSkenderbeuVeleciku4 - 0 
 17:30 hKamzaBesa2 - 2 
 17:30 hLuftetariVora1 - 0 
 17:30 hKastriotiKorabi1 - 0 
 17:30 hEgnatiaDinamo0 - 0 
 17:30 hErzeniBeselidhja1 - 3 
 17:30 hApoloniaPogradeci3 - 2