HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2011-12
KlasifikimiPozicioni EkipiPl W D L +/-ASC Pts
1same(1)Tirana66001618
3same(3)Flamurtari54011512
7same(7)Laci53111010
6same(6)Bylis5320911
2same(2)Vllaznia5410813
4same(4)Kastrioti5401512
8same(8)Pogradeci5311410
17same(17)Shkumbini511334
5same(5)Skenderbeu6402312
19same(19)Domosdova210123
9same(9)Luftetari5311210
13same(13)Teuta513116
10same(10)Apolonia630319
12same(12)Dinamo520316
14same(14)Besa420216
20same(20)Sukthi210113
21same(21)Lushnja210103
28same(28)Turbina000000
24same(24)Luzi 2008101001
25same(25)Tomori2011-11
11same(11)Kamza5212-17
22same(22)Mamurras2101-13
29same(29)Gramshi2002-20
26same(26)Kukësi2011-21
18same(18)Terbuni4112-24
32same(32)Permeti1001-30
31same(31)Ada2002-30
32same(32)Tepelena1001-30
-same(32)Partizani1001-30
30same(30)Butrinti2002-30
15same(15)Elbasani5203-36
35same(35)Beselidhja2002-40
27same(27)Iliria2011-51
37same(37)Vlora2002-60
36same(36)Gramozi2002-60
23same(23)Burreli2101-63
39same(39)Himara2002-90
38same(38)Skrapari2002-90
16same(16)Bilisht Sport4202-106


Champions Champions League Qualification Champions League Europa League UI Cup Relegation