HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 13 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2011-12
Klasifikimi



Pozicioni EkipiPl W D L +/- Pts
1same(1)Bilisht Sport110033
-same(1)Domosdova110033
-same(1)Sukthi110033
4same(4)Luzi 2008101001
-same(4)Terbuni101001
6same(6)Ada000000
-same(6)Apolonia000000
-same(6)Besa000000
-same(6)Beselidhja000000
-same(6)Burreli000000
-same(6)Butrinti000000
-same(6)Bylis000000
-same(6)Dinamo000000
-same(6)Elbasani000000
-same(6)Flamurtari000000
-same(6)Gramozi000000
-same(6)Gramshi000000
-same(6)Himara000000
-same(6)Iliria000000
-same(6)Kamza000000
-same(6)Kastrioti000000
-same(6)Kukësi000000
-same(6)Laci000000
-same(6)Luftetari000000
-same(6)Lushnja000000
-same(6)Mamurras000000
-same(6)Pogradeci000000
-same(6)Shkumbini000000
-same(6)Skenderbeu000000
-same(6)Skrapari000000
-same(6)Teuta000000
-same(6)Tirana000000
-same(6)Tomori000000
-same(6)Turbina000000
-same(6)Vllaznia000000
-same(6)Vlora000000
37same(37)Partizani1001-30
-same(37)Permeti1001-30
-same(37)Tepelena1001-30


Champions Champions League Qualification Champions League Europa League UI Cup Relegation