HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 21 Shtator 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13

Player Information - Suad KALOSHI

Personal data

Picture of Suad KALOSHI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Suad KALOSHI
Birthday (Age):09. Janar 1987 (32)
Player Position:Mbrojtes

Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Burreli------------
Kategoria 1 2013-14Burreli------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13TREPCA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12TREPCA431---------
Kategoria 1 2010-11Terbuni22----------
Kategoria 1 2009-10Ada1010----6-----
Career Total16151---6-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15BurreliMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14BurreliMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13TREPCAMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12TREPCAMbrojtes
Kategoria 1 2010-112010-11TerbuniMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10AdaMbrojtes