HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 14 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Fatmir HYSENBELLIU

Personal data

Picture of Fatmir HYSENBELLIU
Name:Fatmir HYSENBELLIU
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday February 23TiranavsTeuta100--------
Sunday March 10BesavsTirana100--------
Saturday March 16TiranavsFlamurtari100--1-----
Saturday March 16TiranavsFlamurtari010--1-----
Sunday April 07TiranavsSkenderbeu101--1-----
Saturday April 13KukësivsTirana101--------
Saturday April 20TiranavsVllaznia100--------
Saturday April 27ApoloniavsTirana101--------
Games total713--3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Teuta------------
Kategoria Superiore 2013-14Tirana22-1--------
Kategoria Superiore 2013-14Partizani1-1---------
Kategoria Superiore 2012-13Tirana5411--2-----
U-21 InternationalsShqiperia U-211-1---------
Career Total9632--2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15TeutaSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2012-132012-13TiranaMesfushor
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Mesfushor