HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 06 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12

Player Information - Faton MALOKU

Personal data

Picture of Faton MALOKU
Name:Faton MALOKU
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Sunday August 21LEPENCIvsGJILAN100------
Saturday September 24PRISHTINAvsGJILAN100------
Sunday October 16VELLAZNIMIvsGJILAN100------
Sunday October 23GJILANvsHYSI100------
Sunday October 30GJILANvsLEPENCI100--1---
Saturday November 05TREPCAvsGJILAN100--1---
Wednesday November 09GJILANvsBESA100------
Sunday November 13GJILANvsTREPCA 89100------
Wednesday November 23GJILANvsPRISHTINA100------
Games total900--2---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14HAJVALIA11--------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12GJILAN55----2---
Career Total66----2---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14HAJVALIAPortier
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12GJILANPortier