HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 03 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Almir SULEJMANOVIC

Personal data

Picture of Almir SULEJMANOVIC
Nationality:Slovenia, Republic of Slovenia, Republic of
Name:Almir SULEJMANOVIC
Birthday (Age):26. Janar 1978 (46)
Height:176 cm
Weight:80 kg
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 24SkenderbeuvsShkumbini010------2-
Sunday October 23TeutavsSkenderbeu010--------
Saturday December 17ApoloniavsSkenderbeu010--------
Saturday May 12PogradecivsSkenderbeu100--------
Games total130------2-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2011-12Skenderbeu1-1-------1-
Kategoria Superiore 2010-11Elbasani1313-1-14-----
Career Total141311-14---1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12SkenderbeuMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11ElbasaniMbrojtes