HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Superkupa Kosoves

Player Information - Florent SEJDIU

Personal data

Picture of Florent SEJDIU
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Florent SEJDIU
Birthday (Age):26. Janar 1990 (34)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday August 08TREPCAvsLIRIA100--------
Games total100--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14TREPCA22--2-1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13TREPCA 89------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12TREPCA 8955--7-2-----
Superkupa KosovesTREPCA11----------
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11TREPCA11----2-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10TREPCA2332034-1-----
Career Total321220313-6-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14TREPCAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13TREPCA 89Sulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12TREPCA 89Sulmues
Superkupa Kosoves2011TREPCAPLAYERS
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11TREPCASulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10TREPCAPLAYERS