HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 19 Nentor 2017
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Ivan GALIC

Personal data

Picture of Ivan GALIC
Name:Ivan GALIC
Jersey Number:97
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 18/09/2016VllazniavsFlamurtari100--------
Saturday, 24/09/2016FlamurtarivsTeuta100--------
Saturday, 22/10/2016LacivsFlamurtari010--------
Sunday, 20/11/2016LuftetarivsFlamurtari0101-------
Friday, 25/11/2016FlamurtarivsVllaznia010--------
Saturday, 10/12/2016KukësivsFlamurtari010--------
Sunday, 18/12/2016FlamurtarivsLaci100--------
Thursday, 22/12/2016KorabivsFlamurtari100--------
Saturday, 28/01/2017SkenderbeuvsFlamurtari100--------
Saturday, 11/02/2017VllazniavsFlamurtari010--------
Sunday, 26/02/2017TiranavsFlamurtari100--------
Sunday, 05/03/2017FlamurtarivsKukësi100--------
Saturday, 18/03/2017LacivsFlamurtari100--1-----
Games total8501-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2017-18Flamurtari------------
Kategoria Superiore 2016-17Flamurtari431-1-1-----
Career Total431-1-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2017-182017-18FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17FlamurtariMesfushor