HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Fjoart JONUZI

Personal data

Picture of Fjoart JONUZI
Name:Fjoart JONUZI
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 17/10/2015KukësivsLaci010--------
Sunday, 01/11/2015TiranavsKukësi010--------
Wednesday, 02/12/2015FlamurtarivsKukësi010--------
Sunday, 06/12/2015KukësivsVllaznia010--------
Saturday, 19/12/2015TerbunivsKukësi010--------
Wednesday, 04/05/2016KukësivsVllaznia010--------
Games total060--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17Kukësi------------
Kategoria Superiore 2015-16Kukësi3-3---------
Kategoria Superiore 2014-15Kukësi1-1---------
Career Total4-4---------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15KukësiMesfushor