HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 23 Nentor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15

Player Information - Klodian SULOLLARI

Personal data

Picture of Klodian SULOLLARI
Nationality: Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name: Klodian SULOLLARI
Birthday (Age): 27. Korrik 1989 (30)
Player Position: Mbrojtes

Personal statistics


Competition Team Played Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16 Terbuni 2 2 - - - - 1 - - - - -
Kategoria 1 2014-15 Mamurras - - - - - - - - - - - -
Kategoria 1 2013-14 Terbuni - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2011-12 Dinamo - - - - - - - - - - - -
Kategoria Superiore 2010-11 Bylis 4 - 4 - - - 2 - - - - -
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10 LIRIA 21 1 20 - - - 2 - - - - -
Career Total 27 3 24 - - - 5 - - - - -

Playing career


Competition Season Team Function / Position
Kategoria Superiore 2015-16 2015-16 Terbuni Mbrojtes
Kategoria 1 2014-15 2014-15 Mamurras Mbrojtes
Kategoria 1 2013-14 2013-14 Terbuni Mbrojtes
Kategoria Superiore 2011-12 2011-12 Dinamo Mesfushor
Kategoria Superiore 2010-11 2010-11 Bylis Mbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10 2009-10 LIRIA PLAYERS